Sepet

(Boş)

Hakkımızda :

Şirketimiz 2000 yılında kalıp elemanları ve torna freze malzeme satışı ile ticari faaliyet başlamış.2010 yılı sonunda ick marka ölçü ve kesici takımları Çin den ithalat yapmaya başlamıştır. 2011 yılında bayiliğini yaptığı kalıp elemanları üretimi yapan İstanbul da ki firmaya ortak olarak kendi markasıyla üretim yaptırmaya başlamış olup aynı zamanda kalıp elemanları ve bağlantı elemanları yanında kalıp setinde ilave ederek ürün yelpazesini genişletmiştir.2014 yılında Eskişehir Yunusemre Kobi Organize Sanayi bölgesinde temellerini attığı fabrikasında ürün yelpazesini genişleterek atolyelerde kullanılan Endüstriyel ekipmanların üretim ve satışını yaparak 2016 yılında yeni yerinde Türkiye'de marka olma yolunda yatırımlarını devam ettirmektedir.

Vizyonumuz
Yurt içi ve Yurt dışı birlikte çalıştığımız müşterilerimizin, tedarikçilerin, çalışanlarımızın memnuniyetini EN üst seviyede tutmak, yeni iş imkanları oluşturmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve istihdam sağlamaktır.

Misyonumuz
İCK Kalıp olarak; ele aldığımız her projeyi profesyonel bir yönetim anlayışıyla; kalite standartlarına uygun , zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamak, en uygun maliyette müşterilerimize sunmaktır